Wybór języka:
FIRMA / HISTORIA
Alcopper Trans Logistics jest nowoczesną firmą  transportowo spedycyjną  która swoją wysoką jakość usług zawdzięcza kilkunastoletniemu  doświadczeniu w branży TSL.

Historia firmy Alcopper Trans Logistic sięga 1993 roku kiedy to firma  zajęła się przewozem złomu aluminiowego i miedzianego do Niemiec. W  miarę rozwoju rynku transportowego nasza firma rosła i przekształcała się  wraz z zapotrzebowaniem na usługi w transporcie międzynarodowym.  Konsekwentna polityka rozwoju zaowocowała stabilną pozycją na rynku  którą utrzymujemy dzięki wysokiej jakości usług potwierdzonej  certyfikatami ISO 9001:2008 oraz zaufaniu naszych klientów. Nie  zapominamy przy tym o środowisku naturalnym co potwierdza certyfikat ISO 14001:2004 oraz flota w całości złożona z pojazdów spełniających normę EURO 6.

Dzisiaj aby spełnić Państwa oczekiwania dysponujemy blisko setką pojazdów które są w stanie przewieźć ładunki do 3m wysokości.  Przestrzeń 38 miejsc paletowych zapewnią Państwu samochody typu – Tandem, a ekspresową dostawę towaru gwarantują pojazdy 8 paletowe o ładowności 1,5 tony. Nowatorski system BDE (Back Door Extension) pozwala maksymalnie wykorzystać całą przestrzeń ładunkową naczepy i ułatwia załadunek nietypowych towarów. Nowoczesny tabor oparty na pojazdach marki DAF i SCANIA zapewnia szybki i bezpieczny przewóz Państwa towarów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom telemetrycznym monitorujemy każdą przesyłkę powierzoną naszej firmie. Zajmujemy się także przewozem ładunków niebezpiecznych ADR, nad ich prawidłowością czuwa doradca DGSA który służy swoja wiedzą  w przygotowaniu wysyłki. Korzystając bezpośrednio z naszych usług zawsze będziecie Państwo mieli najświeższą i sprawdzoną informację na jakim etapie znajduję się Państwa zlecenie.

Powierzając nam swój ładunek   zyskujecie partnera który zadba o Wasze interesy w miejscach załadunku i rozładunku. Nasz wykwalifikowany personel służy także doradztwem w zakresie transportu i rozwiązań logistycznych. Pomagamy znaleźć jak najlepsze rozwiązanie aby zaoszczędzić  Państwu kosztów i  zapewnić pełna satysfakcję ze świadczonych Państwu usług. Naszym celem jest wyprzedzić  Państwa potrzeby i  traktować  je z największą starannością  aby móc dalej budować pro-jakościowe i pro-środowiskowe przedsięwzięcia w naszej firmie.
© 2010 r. ALCOPPER Trans Logistics Sp. z o.o. Wykonanie: Agir.pl