Wybór języka:
PRACA

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowców Transportu Międzynarodowego

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:

  • Nowoczesny tabor. Wszystkie pojazdy klasy EURO5
  • Zatrudnienie na stabilnych warunkach umowy o pracę
  • Pracę na trasach UE – POLSKA – UE „w kółkach”
  • Szeroki pakiet ubezpieczeń
  • Terminowy system wynagradzania
  • Dla kierowców bez doświadczenia – program szkoleń i praktyk w początkowym okresie pracy

Oczekujemy:

  • Prawa jazdy kategorii CE
  • Karty kierowcy
  • Uprawnień ADR w zakresie podstawowym
  • Znajomości przepisów o czasie pracy kierowców
  • Aktualnych uprawnień i badań
  • Dyspozycyjności
  • Aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • Znajomości topografii Europy
  • Preferowani kierowcy niepalący

Obowiązki:

  • Wykonywanie całopojazdowego transportu międzynarodowego zgodnie z przepisami
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Ekonomiczną eksploatacje pojazdu.
  • Pełny nadzór nad dokumentacją transportową
  • Właściwe zabezpieczanie przewożonego towaru

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel: 32 781 83 20

© 2010 r. ALCOPPER Trans Logistics Sp. z o.o. Wykonanie: Agir.pl